TME ® Electronic Components

АППАУ запускає конкурс «Сталий цифровий розвиток» та опитування

24 Апр 2019

До традиційної, вже 3-ьої конференції «Індустрія 4.0» 6-7 червня 2019 р., що пройде в м. Дніпро, АППАУ запускає конкурс «Сталий цифровий розвиток».

Термін «сталий» (англ. sustainable) по відношенню до «цифровий розвиток» ми використали для того, щоб краще зрозуміти яким чином наші підприємства формують не тільки власний цифровий розвиток (стратегії, культура, персонал…), але також впливають на оточення та середовище, де мова йде про екосистеми, широку співпрацю, стандарти, інвестиції в галузевий розвиток, інтеграцію в світові ланцюжки тощо.

Таким чином, ми хочемо залучити до дискусії про сталий розвиток виробничі підприємства, їх керівників, і не тільки з технічних департаментів.

З цієї точки зору, це опитування є дуже важливе для розвитку Індустрії 4.0 в Україні. Висловлюємо вам вдячність за 5 хв вашого часу, результати будуть до 30 травня.

До участі в опитуванні запрошуються всі учасники ринків з промисловості, енергетики, транспорту – єдине прохання, не вказувати в кращих прикладах свою ж компанію, – краще коли це зроблять ваші партнери

А 6-7 червня 2019 р. в Дніпрі, на 3-ій конференції «Індустрія 4.0» ми визначимо та нагородимо кращі компанії.

Пройти опитування

Асоціація «Підприємств Промислової Автоматизації України»  

Київ, вул. Червоноткацька 42а/1

www.appau.org.ua  info@appau.org.ua

+380 67 190 84 54

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"