TME ® Electronic Components

Близько 80 енергоменеджерів в Україні пройшли навчання за міжнародним стандартом ISO50001 у рамках Проекту ЮНІДО

13 Фев 2019

«Вітаю фахівців, які успішно пройшли курс із впровадження енергоменеджментув промисловості за міжнародним стандартом ISO50001», – прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, підписуючи сертифікати, які невдовзі отримають енергоменеджери.

Навчання проводитьсяу рамках Проекту ЮНІДО UKRIEE  (http://www.ukriee.org.ua) за підтримки Держенергоефективності.

Як відомо, промисловість в Україні – один з найбільш енергоємних секторів.

Тому енергоменеджмент – це перший необхідний крок до розумного управління енергоресурсами, що дозволить підприємствам:

  • оптимізувати енергоспоживання;
  • випускати конкурентоспроможну продукцію;
  • скорочувати викиди СО2.

Що стосується впровадження стандартів серії ISO50000, то це визнаний у всьому світі підхід до підвищення енергоефективності на підприємствах завдяки енергоменеджменту.

Як показує практика, підприємства, які реалізують систему енергоменеджменту, при мінімальних капіталовкладеннях протягом перших років вже отримують підвищення енергоефективності на 10-20%.

«Тож дякую партнерамза допомогу в стимулюванні підвищення енергоефективності у промисловості та забезпеченні ринку України висококваліфікованими енергоменеджерами», – повідомив С.Савчук.

Підписані сертифікати доповнять загальний перелік сертифікованих фахівців з енергетичного менеджменту на сайті Держенергоефективності: http://saee.gov.ua/uk/business/energetichny-audit-ta-manadzhment.

«Закликаю всіх охочих проходити навчання та підвищувати кваліфікацію у питаннях енергоменеджменту, енергоаудиту та сертифікації енергоефективності будівель!», – наголосив Сергій Савчук.

Джерело: Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"