TME ® Electronic Components

Друга конференція розробників напрямку«Індустрія 4.0» відбудеться 14 грудня 2017 р. в Києві

05 Дек 2017

За рік що пройшов, ми бачимо значний прогрес в русі «Індустрія 4.0». До урядових програм подані ініціативи по формуванню національної стратегії 4.0, сформований «передовий загін» – перелік кращих інноваторів, що рухають ринок, є 1-й глосарій, перші переможці конкурсу 4.0, проведений 1-й експортний семінар, до руху залучені найбільші бренди АСУТП, є перші гранти та ТЕО на кластери ІІоТ… – і це ще не повний перелік.

Але через рік не менш очевидні проблеми та слабкі місця руху. Загальної та узгодженої всіма стейкхолдерами стратегії – немає. Немає фінансування вже спланованих ініціатив. Багато інноваторів та інших учасників руху плутаються в термінології, тенденціях і навіть суті цифрової трансформації та 4.0. Рівень залучення експертів все ще слабкий – їх критично не вистачає по напрямках руху. Особливо слабкий рівень залучення директорів ІТ-АСУ з промислових підприємств. Є чимало інших проблем.

Таким чином, цілі та завдання 2-ої конференції полягають в наступному:

— Промотувати здобутки руху, його лідерів – представників інтеграторів та розробників ІТ та АСУТП (переможці конкурсу 4.0 та інші лідери по сегментах). Також в рамках заходу ми представляємо всіх партнерів нової екосистеми, їх позиції та послуги.

— Краще та спільно структурувати напрямки технологічних інновацій згідно з розривами в цифровій трансформації, що є в Україні.

— Узгодитипріоритетні напрямки руху серед лідерів – як краще та спільне залучення промисловців на внутрішньому ринку, краща спільна промоція, експорт, стандарти, фінансування, тощо.

Організатори: HUB 4.0 та Асоціація Підприємств Промислової Автоматизації України (АППАУ).

Місце проведення: м. Київ, Ярославський пров. 1/3, HUB 4.0, зал Evolution

Умови участі та программа тут

 

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"