TME ® Electronic Components

Eaton оголошує виробництво своєї 100-тисячної панелі Xiria, що не містить SF6

05 Дек 2018

Компанія Eaton оголосила виробництво 100-тисячної панелі Eaton Xiria, що стало важливою віхою для провідного комутаційного пристрою середньої напруги, який не містить SF6 та використовується споживачами в понад 30 країнах. Eaton — це провідна компанія з управління енергопостачанням, яка протягом багатьох років розробляє комутаційну апаратуру середньої напруги, що на 100% не містить газ SF6. Незважаючи на те, що SF6 — ефективний ізолятор, він є одним із найнебезпечніших газів, що спричиняють глобальне потепління — він у 26 000 разів небезпечніше за CO2. Саме тому в Європі його заборонено використовувати в більшості випадків. У своїх проектах компанія Eaton використовує комутацію у вакуумі та тверду ізоляцію, що гарантує виробництво безпечного, надійного та стабільного продукту. Загалом електрична галузь зараз пропонує екологічні альтернативи газу SF6 через те, що Європейська комісія розпочала широкомасштабну перевірку, яка може призвести до винесення до 2020 року рішення заборонити використання газів SF6 у комутаційній апаратурі, розрахованій на середню напругу.

Панелі Xiria компанії Eaton використовуються для контролю та захисту електричного обладнання, що застосовується постачальниками комунальних послуг, власниками комерційних будівель та операторами розосереджених джерел відновлюваної енергії, наприклад сонячних ферм та повітряних турбін. Між іншим, Xiria ціниться за її невеликий вплив на екологію та за те, що вона вимагає мінімум технічного обслуговування, скорочуючи експлуатаційні витрати.

«Компанії на кшталт Tata Steel та Schiphol Airport використовують на своїх об’єктах від 10 000 до 22 000 електричних приєднань, що мають відповідати їхнім потребам у енергопостачанні. Щоб гарантувати безпеку місцевої розподільної мережі та задовольнити потреби компаній, рекомендується використовувати панелі Xiria від Eaton», — каже Ардо Лейен (Ardo Leijen), менеджер із маркетингу продуктів компанії Eaton. — У випадку короткого замикання або виходу з ладу генератора Xiria від Eaton негайно відключає енергопостачання в безпечний і надійний спосіб».

Сонячні парки

Xiria може виконати понад 10 000 перемикань, тож це гарантує, що ця система підходить зокрема для сфер використання, в яких комутаційний пристрій може перемикатися кілька разів на день, як це відбувається із відновлюваною енергію від вітряних або сонячних парків. «Xiria підключається до мережі залежно від наявності вітру та сонячного світла. У компанії Eaton ми помітили значне зростання кількості галузей, що мають потребу в частому перемиканні», — додає Ардо.

Заборона на комутаційну апаратуру, що містить газ

Протокол Кіото у 2007 році визнав SF6 одним з найнебезпечніших газів, що спричиняють парниковий ефект, після чого в ЄС заборонили використовувати SF6 у більшості галузей та сфер використання, наприклад у виробництві спортивного взуття та тенісних м’ячів. У 2014 році було зроблено виключення для виробництва комутаційної апаратури, розрахованої на середній струм, але цілком можливо, що до 2020 року Європейська комісія надасть повну заборону використання газу SF6. «Панелі Xiria було розроблено з використанням вакуумної концепції Eaton та представлено у 2002 році з урахуванням вимог до безпеки та екологічності. Ми значно випередили свій час», — пояснює Ардо.

Нещодавно асортимент панелей Eaton Xiria значно розширився, що дало більше гнучкості та зробило продукт ще універсальнішим. «Ми називаємо це сімейством продуктів Xiria», — каже Ардо Лейен. — Тепер споживачі можуть легко доповнювати типи блоків без необхідності купувати так звані одинарні панелі. Тепер панелі Xiria можна просто під’єднати до наявних (розширюваних) блоків. Таке покращення гнучкості дало змогу компанії Eaton пропонувати споживачам більш універсальний продукт, який тепер став ще компактнішим — через те, що він потребує на 25% менше площі, ніж раніше».

Джерело: прес-реліз компанії Eaton

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"