TME ® Electronic Components

Компанія «Авенстон» виступить Генеральним Інжиніринг Партнером конференції CISOLAR 2019

15 Фев 2019

16-18 квітня 2019 відбудеться одна з найголовніших подій року у сфері відновлюваної енергетиці – 8-ма Міжнародна Конференція та Виставка Сонячної Енергетики в Центральній та Східній Європі CISOLAR 2019. Заснована в 2011 році, CISOLAR стала головним місцем зустрічей глобальних та місцевих гравців ринку, які збираються, щоб поділитися інсайтами, зустрітися з партнерами та клієнтами, робити бізнеc. Компанія «Авенстон» стала Генеральним Інжиніринг Партнером цієї події.

Компанія «Авенстон» сфокусована на виконанні технологій відновлюваних джерел енергії та енергоефективних рішень. Компанія забезпечує новизну, досвід і можливості шляхом сучасного та грунтовного знання секторів відновлюваної енергії та енергоефективності, а також розуміння динаміки ринку.

Компанія «Авенстон» впевнено увійшла в 2019 рік з низкою підписаних контрактів зі встановлення сонячних електростанцій, де сумарна потужність становить 15 МВт і реалізацію яких вже розпочато.

Отже, «Авенстон» запрошує всіх охочих відвідати CISOLAR 2019 та взяти активну участь в обговоренні щодо шляхів зростання та розвитку сонячного бізнесу.

Джерело: https://avenston.com

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"