TME ® Electronic Components

Компанія Kness Group відкрила у Вінниці потужній завод з виробництва сонячних панелей

11 Фев 2019

Як наголошується, за рік там можуть виготовляти сонячних панелей загальною потужністю 200 мегаватів. Це перший завод такої потужності в Україні. До прикладу, потужності першої черги підприємства (200 мегаватів) вистачило б, аби щороку забезпечувати електроенергією 150 тис. квартир, зазначають на виробництві.

Компанія Kness Group планує продавати свої панелі як промисловим, так і побутовим користувачам. Нині на заводі працюють 120 осіб.

«Завод почне працювати з 15 лютого 2019 р., зараз ми виготовляємо тестові лінійки. Ми навчили одну зміну працівників, у майбутньому завод працюватиме цілодобово, в три зміни. Ми плануємо цього досягти уже за кілька місяців», — повідомив директор заводу «Kness PV» Олег Довбощук. Нині на території Вінницької області сонячні електростанції генерують понад 250 МВт, розповів голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. Цього року планують запустити виробництво ще 60 МВт.

KNESS – це українська група компаній, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної та відновлюваної енергетики.

Джерело: http://www.proelectro.info

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"