TME ® Electronic Components

«КВК-Електро» 20 років! Вітаємо!

27 Июл 2018

Компанія «КВК-Електро», відомий постачальник едектротехнічного обладнання, відзначила вже 20 років своєї роботи на ринку України. Ювілейна дата стала приводом для подяки компаніям-вендорам з Європи, а також партнерам в Україні, що знайшло відображення в зверненні «КВК –Електро», опублікованому на корпоративному сайті. Наводимо його повністю :

«Йой! Нашій компанії сьогодні виповнилося 20 років!

Ми геть забули про це… але, наші партнери, друзі нам нагадали 🙂

ДЯКУЄМО!!!

Дякуємо всім, хто з нами ці довгі, шалені, веселі та сумні, складні та легкі роки, що так швидко промайнули!

Ми розпочинали свій шлях з представництва одної-однісінької компанії – Gunther Spelsberg! Дякуємо їм, що щось вгледіли у молодій, зеленій фірмі з однієї людини))) (чи то може прорахований до дрібниць маркетинговий план спрацював ;)? )

Ми не підвели, за 20 років Spelsberg знає та поважає вся Україна!

Сьогодні «КВК-Електро» представляє вже 9 європейських виробників!

Наші давні друзі: Spelsberg, Theben, Walther, Doepke, New Elfin, Conta-Clip – велика подяка Вам за Вашу віру в нас, за розуміння та допомогу у тяжкі часи! А також – за безперечну якість продукції та прекрасний сервіс; за чудове почуття, коли гарантія надається із задоволенням – тому що її легко виконати))

Наші нові партнери: FTG, ADEL-System, Elsta, – дякуємо за Вашу довіру! Майте впевненість, ми докладемо свій досвід та всіх зусиль щоб виправдати її!

І найбільше ДЯКУЄМО – нашим партнерам та друзям! Без Вас — нас не існувало б!

Нам дуже приємно сьогодні чути чудові слова на нашу адресу! Ми дуже горді працювати з Вами, і точно знаємо, що Ви – найкращі у своїй справі! ДЯКУЄМО Вам за довіру та партнерство!

Сьогодні «КВК-Електро» – це вже не одна людина, а повноцінний колектив фахівців, що, сподіваємось, гідно несе в своїх руках найціннішу річ – репутацію надійного партнера. Сподіваємось нести її іще наступні років сто))), ну ви ж із нами?)))»

Источник: http://www.kvk-electro.com.ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"