TME ® Electronic Components

Низці сонячних електростанцій присвоєно «зелений» тариф до 2030 р

18 Фев 2019

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг України (НКРЭКП), встановила «зелений» тариф на рівні 15,03 євроцента за 1 кВт-год для введених наприкінці 2018 року промислових сонячних електростанцій загальною потужністю 101,51 МВт. Таке рішення регулятор прийняв 12 лютого 2019 р.

«Зелені» тарифи, які діятимуть до 1 січня 2030 року, зокрема, були встановлені для збудованої у Бердичівському районі Житомирської області Ганської СЕС потужністю 19 МВт з прогнозною річною генерацією у 17 млн кВт-год. Цю СЕС побудувала датська «Better Energy LLC» частково за кошти Danish SDG Investment Fund, який виділив 5 млн з необхідних €17 млн. Фінансування будівництва також здійснював фонд NEFCO.

Крім цього, встановлено тариф для двох СЕС потужністю 15,46 МВт і 19,3МВт побудованих ТОВ «ЕК «Солар Капітал» У Херсоні. Щорічно ці станції вироблятимуть 20 млн кВт-год і 26 млн кВт-год електроенергії за рік відповідно. У серпні 2018 року кіпрська «PVK Energy Investment», що входить до групи ICU, придбала «ЕК «Солар Капітал».

ТОВ «Сангріненерджі» отримало тариф для збудованої у Київській області Богуславської СЕС потужністю 16 МВт.

Комісія також встановила тариф для ТОВ «ФЕС «Теребля» (Тячівський р-н Закарпатської обл.), яке ввело СЕС потужністю 12,65 МВт. Ця станція генеруватиме 14,5 млн кВт-год на рік.

«Зелений» тариф отримали у Кіровоградській області СЕС «Молодіжна» потужністю 5 МВт введена ТОВ «НТЦ відновлюваної енергетики «Альтернатива» та СЕС «Спортивна» потужністю 5 МВт, введена ТОВ «Науково-випробувальний центр «Промінь», у Закарпатській області побудована ТОВ «Екотехнік Велика Добронь» СЕС потужністю 3,3 МВт та у Івано-Франківській області введена в експлуатацію ТОВ «Саненерджі" СЕС потужністю 5,8 МВт.

Джерело: http://www.proelectro.info

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"