TME ® Electronic Components

Нові кабелі LAPP для залізничної галузі

28 Янв 2019

Компанія LAPP додала кілька нових кабелів до свого асортименту продукції для залізничного сектора. Лідер на світовому ринку комплексних рішень у сфері підключення до мережі наразі здивував цю галузь зручною для користувача організацією процесу постачання. Інші постачальники виготовляють свою продукцію лише на замовлення та вимагають великих обсягів мінімальних замовлень. LAPP, навпаки, може доставляти будь-яку кількість навіть невеликих пакунків зі складу. Це дає змогу суттєво скоротити строки поставки по всьому світу — від трьох місяців тижня. Таке рішення допомагає користувачам зменшити обсяги складських запасів та водночас швидше реагувати на мінливі вимоги ринку. Більшість нових кабелів тепер також доступні в продажу. До переліку нової продукції входять:

— ÖLFLEX CLASSIC 110H SF. Цей контрольний кабель є найзручнішим та найнадійнішим рішенням — він є якірним продуктом лінійки LAPP. Після тривалого періоду успішного використання на заводах у незліченних варіантах, тепер він також застосовується в галузі залізничного транспорту. Тут його можна використовувати для дверей із механічним приводом, систем освітлення або кондиціонування повітря. Завдяки своїм провідникам 6-го класу, новий варіант кабелю є надзвичайно гнучким, що дає змогу монтувати його в обмеженому просторі. У перелік додаткових варіантів цього продукту входять екрановані кабелі ÖLFLEX CLASSIC 115 CH SF та ÖLFLEX CLASSIC 115 CH SF (TP). Вони виготовляються у форматі крученої пари, що робить їх придатними для мультимедійних систем або передавання даних на приладову панель водія. Як і всі кабелі LAPP для залізничної галузі, нові вироби відповідають вимогам стандарту EN 45545-2 у сфері пожежної безпеки на залізничних транспортних засобах.

— ÖLFLEX TRAIN HT150. Цей одножильний кабель у силіконовій ізоляції призначений для використання в умовах високої температури — до 150°С. Його можна використовувати, наприклад, разом із двигунами або силовими перетворювачами. Цей кабель можна прокладати в зонах із рівнем небезпеки Hazard Level 3 — найвищий клас пожежної небезпеки. Він також сертифікований за стандартом EN 50382-2, що регулює питання, пов’язані з монтажем силіконових кабелів. Цей продукт випускається з поперечним перерізом від 1,5 мм2 до 400 мм2, для напруги 1,8 кВ або 3,6 кВ. Він має двошарову оболонку із силіконовою ізоляцією; також пропонуються варіанти з провідниками 6-го класу гнучкості та одношаровою ізоляцією. Це робить його неймовірно гнучким виробом, придатним для монтажу в місцях, де передбачається невеликий радіус вигину.

— ÖLFLEX TRAIN 340 та ÖLFLEX TRAIN 345C. Компанія LAPP суттєво розширила свій випробуваний та перевірений на практиці асортимент силових і контрольних кабелів, призначених для задоволення високих вимог у залізничному секторі, що висуваються відповідно до стандарту EN 50264-3-2. Ці кабелі тепер випускаються з поперечним перерізом від 0,5 мм2 до 50 мм2, та мають від двох до сорока жил. Їх можна використовувати для різних цілей, зокрема, для монтажу поза межами приміщень, оскільки чорна оболонка забезпечує надійний захист від УФ-випромінювання. Ці вироби також витримують негативний вплив високої температури, мазуту й пального; крім того, вони отримали сертифікат EN 45545-2.

Источник: https://lappukraine.lappgroup.com

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"