TME ® Electronic Components

Преобразователям частоты Danfoss Drives 50 лет!

04 Дек 2018

Компания Danfoss отмечает 50-летие сначала серийного выпуска преобразователей частоты. И сегодня компания является одним из лидеров в области приводов переменного тока. Например, широко известны преобразователи частоты Danfoss серии VLT Automation Drive, которые с успехом используются как для бытовых нужд, так и для промышленного применения. По поводу юбилея компания «Данфосс Украина» распространила обращение.

«2018 – це особливий рік для приводів Danfoss Drives і важливий етап в нашій історії. П'ятдесят років тому Danfoss стала першою компанією, яка розпочала серійне виробництво перетворювачів частоти. З тих пір Danfoss є лідером в області приводної техніки і цифрових рішень, які дозволяють клієнтам розвиватися у сучасному мінливому світі.

Пишаємось нашим минулим

Ми є унікальними, тому що ми завжди були на 100% зосереджені на розробці, виробництві та постачанні приводів змінного струму. З 1968 року наше портфоліо високоякісних продуктів та послуг, оптимізованих для найрізноманітніших застосувань, розроблюється з метою максимального підвищення ефективності технологічних процесів, економії енергії та мінімізації викидів (захист навколишнього середовища).

Розуміючи потенціал незалежності у зв'язку, двигунах та системах, Danfoss Drives надає клієнтам змогу оптимізувати свої системи та здатність оснастити їх перетворювачами частоти для забезпечення оптимальних рішень змінного струму, постійно підвищуючи якість та продуктивність.

Пріоритет сьогодення

50-річчя — час святкування. Однак це також час підтвердити прихильність нашим клієнтам і партнерам й показати, як Danfoss постійно розвивається. Визнаючи та посилаючись на мегатренди, що впливають на світ сьогодні, ми впроваджуємо інноваційні технології, які, наприклад, впораються зі зміною клімату, допомагають впоратись із швидкою урбанізацією, забезпечують успішне і стійке управління водою та стічними водами та зменшують затримки між виробництвом та споживанням енергії. Окрім того, останні тенденції в області автоматизації та комунікації дозволяють нам змінювати спосіб роботи, щоб ще більше підвищити успіх клієнтів і забезпечити найвищу, всеохоплюючий цифровий сервіс.

Орієнтовані на майбутнє

Скориставшись багаторічним досвідом, компанія Danfoss Drives пристрасна до майбутнього. У 2025 році, за оцінками, понад 5 мільярдів людей (понад 50% від прогнозованого світового населення) отримають пряму чи опосередковану користь від переваг Danfoss Drives у їх повсякденному житті. Встановлена база даних приводів змінного струму допоможе вам заощадити щорічний еквівалент 60 годин світового енергоспоживання.

Ми обіцяємо нашим клієнтам та партнерам — допомогти створити більш стійкий світ, надаючи продукти, послуги та рішення, які виділяються завдяки їх високій якості, абсолютній надійності та інноваціям. Завдяки співпраці ми можемо досягти ще більш вражаючих досягнень. Ми можемо покращити контроль, якість і зробити хороший прибуток для нашої планети.

Danfoss Drives працює протягом 50 років, і надії, бачення та пристрасті компанії та всіх наших співробітників залишаються такими ж свіжими, як у 1968 році. Святкуючи наш успіх, Danfoss Drives буде продовжувати прагнути до того, щоб світ мав чисту воду, чисте повітря, чисту енергію та світле майбутнє.»

 

Источник: http://www.danfoss.ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"