TME ® Electronic Components

Співпраця кафедри ЕЕМ Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і корпорації «АСКО-УКРЕМ»

10 мая 2019

Кафедра електропостачання та енергетичного менеджменту Навчально-наукового інституту енергетики та комп'ютерних технологій Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка активно співпрацює з відомим українським виробником електротехнічної продукції «АСКО-УКРЕМ».

Корпорація АСКО-УКРЕМ надала сучасне обладнання для оснащення лабораторії «Електропостачання», завдяки чому було зроблено два лабораторних стенди по дослідженню систем сонячної енергетики. Дане обладнання використовується при проведенні лабораторних та практичних занять з дисципліни «Нетрадиційні джерела енергії» та «Ресурсоефективне та чисте виробництво електроенергії».

Також корпорація «АСКО-УКРЕМ» надала демонстраційні стенди зі зразками своєї продукції. Дані стенди використовуються при вивченні дисципліни «Електротехнічні матеріали та енергетичне обладнання» і «Основи технічної експлуатації, надійність та діагностування енергетичного обладнання».

Джерело: http://www.electrofak.com.ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"