TME ® Electronic Components

У Львові відкрилася виставка «Електрика 2019»

24 Апр 2019

Час проведення: 23–25 квітня 2019 р. Місце проведення: ВЦ «Південний-ЕКСПО», вул. Щирецька, 36, м. Львів

Виставка «ЕЛЕКТРИКА 2019» надає прекрасну можливість скористатися досвідом провідних виробників, ознайомитися з найсучаснішими технологіями для виробництва, передачі та розподілу електроенергії, найновішими енергоефективними освітлювальними технологіями та обладнанням для промислового, комунального, архітектурного та спеціального освітлення, промисловою автоматикою. Особливу увагу на виставці буде приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів, а також електронним компонентам.

На виставці також буде представлена продукція радіоелектронної, електротехнічної промисловості, приладобудування, промислових систем автоматизованого управління, засоби для передачі та розподілу електроенергії і системи енергозбереження.

Особливість виставки «ЕЛЕКТРИКА» полягає в можливості особистого спілкування керівників підприємств, обміну досвідом та професійному зростанню фахівців, можливості відслідковувати найновіші технології та інновації в галузі, досліджувати та вивчати ринок.

Відвідувачам виставка дасть можливість отримати повнішу інформацію про ринок, ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати торговельну інформацію, налагодити контакти, порівняти та об’єктивно оцінити ринкові пропозиції.

Новітні технології, обладнання та матеріали, які будуть представлені на виставці, є могутнім чинником модернізації та технічного переозброєння промислових та будівельних підприємств, підвищення їх конкурентоспроможності. Виставка дозволить прогнозувати розвиток промисловості і впливати на процеси, що відбуваються у ній.

Виставка «ЕЛЕКТРИКА 2019» – це місце зустрічі найкращих представників галузі, яка покликана допомогти підприємствам галузі одночасно реалізувати всі найважливіші завдання в одному місці.

Програма семінарів

24 квітня 2019 р.
10:00 Початок роботи виставки
10:30–12:00 Семінар на тему: «Промислові DC-джерела безперервного живлення, джерела живлення постійного струму та зарядних пристроїв – ADEL-System (Італія)». Організатор: ТОВ «КВК-Електро». Доповідач: Сергій Каплін.
12:00–13:00 Семінар на тему: «Schrack Technik в Україні». Організатор: ТОВ Фірма «Елекон Лтд».
14:00–15:00 Семінар на тему: «Якість електричної енергії та її вплив на економічні показники підприємства». Організатор: ТОВ «Еталон-Прилад».
18:00 Закінчення роботи виставки

25 квіня 2019 р.
10:00 Початок роботи виставки
12:00-13:30 Семінар на тему: «Є контакт: яка реклама знайде клієнтів вашому бізнесу». Організатор: iMAGO. Доповідач: Наталя Місюк.
15:00 Церемонія нагородження дипломами учасників виставки
17:00 Закінчення роботи виставки, демонтаж стендів та виїзд учасників.

Джерело: http://elk.expolviv.ua/

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"