TME ® Electronic Components

Виставка «ELECTRO INSTALL – 2018»: звіт за результатами проведення

10 Дек 2018

6‑8 листопада 2018 року в Києві успішно відбулась Міжнародна спеціалізована виставка низьковольтної електротехніки та електроніки «ELECTRO INSTALL». Захід присвячений найбільш ємному і затребуваному сегменту електротехнічного ринку, який широко застосовується в усіх сферах виробничої, господарської та побутової діяльності.

На експозиціях провідних компаній було представлено автоматичні вимикачі, пристрої диференціального струму, пускову та запобіжну апаратуру, комутатори, вимірювальні прилади, стабілізатори та перетворювачі напруги і струму, низьковольтну кабельно‑провідникову продукцію, кабеленесучі системи, шинопроводи, монтажні та електроустановчі вироби, електронні компоненти тощо.

Виставка «ELECTRO INSTALL ‑ 2018» проходила разом з проектом «Енергетика в промисловості ‑ 2018». Синергія заходів дозволила відвідувачам ознайомитись з високотехнологічними розробками та широким різноманіттям сучасного електроустаткування і приладів усіх класів напруги, а також реально оцінити потужний потенціал електротехнічного ринку.

Цього року 162 компанії‑учасниці з 12 країн світу представили комплексні рішення, новітні технології та апаратуру, які здатні забезпечити надійне, якісне і безпечне постачання та споживання електроенергії. Одночасно відбулись виставки видобувних галузей «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING INDUSTRY EXPO».

Потужний демонстраційний майданчик площею близько 10 000 кв.м презентував досягнення провідних компаній електротехнічної промисловості, приладобудування, електроніки, енергетичної та інших підгалузей машинобудування.

Однією з новацій виставки «ELECTRO INSTALL» була організація роботи ДЕМО‑МАЙДАНЧИКА. Три дні поспіль під час презентацій, майстер‑класів, конкурсів активні гравці електротехнічного ринку ознайомили реальних і потенційних клієнтів із новими розробками, експлуатаційними та якісними перевагами своєї продукції. Відвідувачі мали змогу отримати корисну інформацію від представників іноземних і вітчизняних брендів: «EATON Україна», «E.NEXT Україна», «IEK Україна», «Legrand Україна», Radpol S.A., «Schneider Electric Україна», «Siemens Україна», НВО «Вертікаль», ПАТ «Одескабель», ТОВ «ЮТЕКС».

Електротехнічні виставки МВЦ продовжують набирати обертів та мають величезні перспективи для подальшого розвитку. Показники кількісно‑якісного складу учасників і відвідувачів, збільшення експозиційної площі свідчать про помітну динаміку зростання. В цьому році експозиція вразила численністю цікавих ідей і дизайнерських рішень з оформлення та забудови стендів компаній‑учасниць, а також великою кількістю представлених натурних і макетних зразків продукції. За результатами анкетування учасників виставок 98% респондентів розглядають можливість участі у заходах наступного року. Відгуки компаній‑учасниць свідчать про те, що саме Міжнародний виставковий центр є найбільш комфортним комплексом для проведення виставкових заходів з огляду на зручне місце розташування та розвинену інфраструктуру.

За дні роботи заходів було зареєстровано понад 7000 відвідувачів з України та 39 країн світу.

Міжнародний виставковий центр розпочав підготовку до проведення виставкових заходів наступного року. Організатори раді запросити до участі у Міжнародній спеціалізованій виставці «ELECTRO INSTALL ‑ 2019», яка відбудеться 5-7 листопада 2019 року.

Джерело: прес-реліз МВЦ

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"