TME ® Electronic Components

Власники домашніх СЕС, ВЕС мають переукласти договори

24 Дек 2018

До 1 січня 2019 року власники прибудинкових сонячних (СЕС) та вітроелектростанцій (ВЕС) повинні укласти договори з новим постачальником електроенергії – постачальником універсальної послуги. Про це повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Для продажу електроенергії за «зеленим» тарифом споживач підписує додаток до договору про постачання електричної енергії з постачальником універсальних послуг.

При цьому дата введеня станції в експлуатацію та «зелені» тарифи не змінюються. Новий договір має укладатись на умовах чинних договорів про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом укладених до 1 січня 2019 року.

Як повідомлялося, з 2019 року обленерго розділяються на дві компанії – оператор розподільних мереж та постачальник універсальної послуги. Відповідно, власники прибудинкових СЕС та ВЕС мають підписати з новим постачальником два договори: на постачання електроенергії та договір купівлі-продажу електроенергії за «зеленим» тарифом.

Джерело: http://www.proelectro.info

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"