TME ® Electronic Components

Хроніка альтернативної енергетики в Україні: Ясногірка та Бохоники

29 Янв 2019

Поблизу селища Ясногірка, що за 15 км від Слов’янська, почали заливати фундамент для першого вітрогенератора потужністю 4,5 МВт. Вітроенергетичну установку виготовить Краматорський завод ТОВ «Фурлендер Віндтехнолоджі», який входить до групи компаній «Вітряні парки України», повідомляє karachun.com.ua.

Перший вітряк, який вироблятиме за рік близько 17 млн кВт-год і зможе забезпечити електроенергією близько 3500 домогосподарств із середнім щомісячним споживанням 400 кВт-год, має запрацювати навесні.

Будівництво вітряного парку, який складатиметься з 15 вітроенергетичних установок потужністю 4,5 МВт, розпочалося восени 2018 року і триватиме три роки. На першому етапі мають ввести в експлуатацію три вітроенергетичні установки.

***

Біля села Бохоники на Вінничині ввели в експлуатацію сонячну електростанцію потужністю 4,9 МВт. СЕС займає 10,8 гектарів, повідомляє «День». «Площа земельної ділянки розташована за межами населеного пункту, – розповів директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької облдержадміністрації Сергій Волков. – Загальна площа будівництва адміністративно-побутового корпусу становить 34,5 квадратних метри».

Згідно з попередніми підрахунками, сонячна станція генеруватиме за рік 6393 МВт-год електроенергії.

Слухання щодо виділення землі для будівництва сонячної електростанції на землях Бохоницької сільської ради відбулись ще у серпні минулого року. На громадських слуханнях мешканці та представники інвестора узгодили проект. Передбачається, що будівництво сонячної електростанції забезпечить додаткові надходження у місцевий бюджет, зокрема, 250 тисяч гривень піде на благоустрій села Бохоники та ще 50 тисяч на проведення будівельних робіт Бохоницької школи.

Источник:  http://www.proelectro.info

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"