TME ® Electronic Components

Зміна локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза»

16 Дек 2018

Адміністрація виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» повідомляє, що обирає інноваційну стратегію розвитку. Виставковий центр, що має 15-річну історію успіху, переїжджає на нову локацію із розширеними можливостями експонування та великими перспективами.

Передумови

Київ стрімко зростає, і йому не вистачає великих об’єктів креативної інфраструктури, які би відповідали масштабам і темпам розвитку одного з найбільших міст Східної Європи. У щільній міській забудові не знаходиться місця ні для достатньо великих майданчиків ділового спілкування, ні для сучасних об’єктів сімейного та молодіжного відпочинку. Тому, наслідуючи досвід інших європейських міст, що мали аналогічні темпи зростання, нині ділова та розважальна активність виплескується за місто, де немає обмежень, а є простір та чисте повітря.

Локація

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»буде збудовано по Житомирській трасі М-06.

Потужності експоцентру

Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» — це сучасні великі виставкові площі, а також розширені можливості й нові формати експонування.

Технічні характеристики та зручності виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» для організаторів та учасників заходів:

 • 9 000 м2 закритої виставкової площі;
 • 4 багатофункціональні конференц-зали;
 • конструктор простору з мобільними перегородками для зонування;
 • новітні системи освітлення, кондиціонування, опалення;
 • повний спектр сервіс-партнерів для національних та міжнародних учасників;
 • 18 600 м2 відкритої виставкової площі;
 • 15 000 м2 ландшафтного парку з обладнаними івент-майданчиками;
 • 9 700 м2 полігона для випробувань великої техніки;
 • 3 вантажних воріт у павільйоні;
 • окремий зручний під’їзд для вантажного транспорту з Житомирської траси;
 • 2 000 паркомісць;
 • рух проти транспортного потоку у години пік;
 • дворівнева транспортна розв’язка у напрямку Києва;
 • безкоштовний автобус-експрес з інтервалом 10 – 15 хвилин від станції метро «Житомирська», час у дорозі 20 хвилин;
 • 10 затишних готелів, ресторанів, гольф-клуб у радіусі 5 км від виставкового центру.

Обговорення

Ми відкриті до запитань та пропозицій наших партнерів: учасників та відвідувачів виставок та інших заходів, представників медіа. Тож підготували розгорнуті відповіді на питання.

Чому переїжджаєвиставковий центр «КиївЕкспоПлаза»?

Потреба подальшого розвитку «КиївЕкспоПлази» відповідно до вимог майбутнього та активна житлова забудова території на Нивках поруч із виставковим центром, що ускладнює його роботу на старому майданчику.

Крім того, виставковий центр ризикує у найближчі роки опинитися затиснутим у лещатахміської забудови, як це вже відбувалося з нами пікового 2008 року.Такий досвід час від часу переживають виставкові майданчики у різних країнах. Треба виходити на нові простори на самому початку періоду зростання, бо потім можна не встигнути за попитом і втратити прихильність наших клієнтів.

Чому виставковий центр не будується в місті?

Ціна на землю в місті формується, виходячи зможливостіпобудови багатоповерхового житла. Виставковий центр —це принципово одноповерхова споруда, тому висока вартість столичної землі для нас є неприйнятною, особливо враховуючи величезний розмір площ під потреби сучасного виставкового центру. Саме тому нині повсюди у світі виставкові центри переносятьсяза межі міст, Мілан та Штутгарт є найяскравішими прикладами.

Які перспективи розвитку нової території?

Ми обирали великузручну земельну ділянку з можливостями поступового розширення, розвитку тазалучення партнерів, з якими поділяємо спільні цінності. Ми та наші партнери розуміємо, що Києву потрібний не лише сучасний виставковий центр, але й багато інших великих інноваційних об'єктів ділової, освітньої та розважальної інфраструктури. Все це виникне на єдиній великій території та обмінюватиметься потоками відвідувачів.

Як ви сподіваєтеся встигнути до початку весняних виставок?

Оскільки ми готувалися до такого сценарію розвитку, виставковий павільйон був спроектований як збірно-розбірна конструкція. Цей павільйон вже демонтовано на Нивках і буде у стислі строки змонтовано на новому майданчику.

 

У чому переваги нового виставкового центру?

Це абсолютно нові масштаби та перспективи розвитку. Україна справді потребує виставкового центру міжнародного класу, який може постати тільки на новому майданчику. Одна з найважливіших переваг на сьогодні — це транспортна доступність без заторів, а згодом — синергія з іншими інноваційними, освітніми й розважальними об'єктами на території великого комплексу інновацій та розваг. Зазначимо також наявність великих майданчиків для паркування автомобілів та для демонстрації великої техніки (у тому числі в дії), без чого сучасний виставковий центр не може виконувати свою роль.

Як бути тим, у кого немає автомобіля?

Безкоштовний експрес-автобус від станції метро «Житомирська» доставить відвідувачів за 20 хвилин до місця події. У дні проведення виставок та інших заходів інтервал його руху складатиме 10 – 15 хвилин.

Источник: промо-анонс «КиївЕкспоПлази»

 

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"