АППАУ підтримала створення коаліційної платформи «INDUSTRY4UKRAINE» та запрошує на Форум 25 червня 2019 р

18 Июн 2019

Асоціація підприємств промислової автоматизації України» (АППАУ) ввійшла в коло організаторів важливої ініціативи – створення коаліційної платформи «INDUSTRY4UKRAINE» , спрямованої на консолідацію зусиль бізнес об’єднань, науки та громадськості та виведення завдань нового промислового розвитку на найвищий рівень всіх гілок влади.

Для цього платформа пропонує Маніфест, в якому сформульовано головні завдання для новообранного Президента України, політичних сил, що будуть представлені у наступному скликанні Верховної Ради України та формуватимуть майбутній склад коаліційного уряду.

Ознайомитись з повним текстом документу можна на сайті платформи.

В склад організаторів входять також ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Офіс підтримки реформ Кабінету Міністрів України, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, Інститут професійного лобіювання та адвокасі, Торгово-промислова палата України.

Вітчизняні бізнес об’єднання, наукові та громадські організації, що розділяють заклики Маніфесту, запрошуються до приєднання до Платформи, а також до обговорення основних засад та принципів промислового розвитку під час Форуму 25 червня 2019 року.

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"