BATTEC Powerbox — суперекономічна, потужна, інтелектуальна, довговічна система зберігання енергії— на elcomUkraine 2019

01 Апр 2019

BATTEC Powerbox являє собою ідеальне рішення для оптимізації використання самовироблюваної сонячної енергії. Використовуйте отриману сонячну енергію напряму, зберігайте її для подальшого використання або заробляйте гроші, продаючи її в мережу за вищими тарифами.

Передова технологія

BATTEC Powerbox — це високотехнологічна система зберігання енергії (Energy Storage System, ESS), в якій використовуються технології NMC (нікель-марганцевий кобальт) і LiFePO4 (літій-залізо-фосфат), що має вищий рівень безпеки і довший термін служби, ніж NMC. Обидві технології використовуються у всьому світі і придатні для використання за умов, що переважають у Європі й Центральній Азії. Елементи NMC і LiFePO4 складають ядро BATTEC Powerbox і свідчать про наявність передової технології в галузі зберігання сонячної енергії, а також про прагнення забезпечити домогосподарства найнадійнішими, найбезпечнішими та найекономічнішими батареями. Усі наші продукти відповідають всім європейським (CE) і німецьким (TUV) стандартам.

Кожне домогосподарство і кожен бізнес має свої особливі енергетичні потреби. Компанія BATTEC не тільки використовує передові технології, а й намагається надати кожному домогосподарству максимальної гнучкосіь, що дозволить їм стати по-справжньому модульними. Ми пропонуємо стандартні моделі Powerbox потужністю 7,5 і 10 кВт/год. За необхідності їх можна об`єднати, щоб розширити ємність.

Виробництво:

BATTEC, Біохімічний інститут
Литва, 08412, Вільнюс,
вул. Мокслінінку, 12 (Mokslininkų g. 12)
Ел. пошта: info@battec.eu
Веб-сайт: www.battec.eu

Відділ продажу:
SEC Baltic, Ltd.
REGUS BC, Литва, 01402, Вільнюс,
вул. Вільняус, 31 (Vilniaus g. 31)
Тел. +370 5 2100 441
Факс +370 5 2100 200

Джерело: https://elcom.ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"