«E.NEXT-Україна»: хроніка навчання нон-стоп

12 Фев 2019

Програма навчання партнерів eлектротехнічної компанії «E.NEXT-Україна» не має перерв, і перші дні лютого теж не стали винятком, як і останні січня. 29 січня 2019 р. в місті Хуст фахівці «E.NEXT-Україна» провели навчальний семінар для дистриб'ютора «Electro-EuroStandart», присвячений вивченню тем «Техніки результативних продажів» та «Закупівлі як ключовий елемент ефективності компанії». Стратегії закупівель була присвячена окрема доповідь, яка розкрила її основні підходи, що забезпечують ефективне управління складськими запасами.

1 лютого 2019 р. в офісі «Е.NEXT-Україна» відбувся традиційний навчальний семінар для співробітників іншого дистриб’ютора — ТОВ «Контакт Люкс», присвячений вивченню асортименту, технічних характеристик та особливостей застосування продукції Е.NEXT.

Під час заходу учасники ознайомилися з базовим асортиментом та новинками продукції E.NEXT, зокрема з низьковольтним обладнанням, шафами і корпусами, виробами для монтажу, системами для прокладання кабелю, арматурою СІП та світлотехнічною продукцією. Проектному освітленню була присвячена окрема доповідь, у якій були розглянуті основні підходи до проектування освітлення промислових підприємств, супермаркетів, житлових будівель.

Учасникам семінару були презентовані системи блискавкозахисту та заземлення, а також програма підтримки спеціалістів з проектування E.Project.

5 лютого 2019 р. в офісі «Е.NEXT-Україна» відбувся навчальний семінар, присвячений вивченню асортименту, технічних характеристик і особливостей застосування продукції Е.NEXT. Навчання цього разу пройшли співробітники двох компаній-партнерів — ТОВ «ТД ЕСАТ» і ТОВ «Харківський завод електротехніки та металоконструкцій». Серед іншого, предметом вивчення учасників заходу стали низьковольтне устаткування, шафи і корпуси, вироби для монтажу та інструмент.

Окрема доповідь була присвячена енергоефективним рішенням Е.NEXT на базі частотних перетворювачів і установок компенсації реактивної потужності. За результатами навчання ТОВ «Харківський завод електротехніки та металоконструкцій» отримала статус «Сертифікований виробник щитового обладнання «E.NEXT-Україна».

Джерело: https://enext.ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"