DFROBOT

Phoenix Contact представляє шафи для автоматизації – Smart Production Cabinet

11 Июн 2019

Стандартизоване рішення з автоматизації з можливістю модульного розширення пропонує широкі можливості застосування завдяки довільному конфігуруванню набору функцій. Порівняно з індивідуальними розробками шафу Smart Production Cabinet можна виготовити набагато швидше та значно легше ввести в експлуатацію завдяки суттєвому скороченню витрат на розробку та пакетам програмного забезпечення в комплекті постачання. Це дає не лише фінансові переваги, але й оптимізує час виконання проекту. Вбудований контролер PLCnext та включене до комплекту постачання програмне забезпечення для інженерного проектування сприяють, наприклад, легкому введенню в експлуатацію завдяки використанню мов програмування на власний вибір, таких як IEC 61131 або мов високого рівня. Інтегроване в контролер хмарне з’єднання дає вам змогу використовувати за бажанням послуги Smart. Профілактичне технічне обслуговування та аналіз великих даних дають змогу реалізувати ще ефективніші процеси системи.

За допомогою стандартизованого та модульного рішення з керування з можливістю модульного розширення ви можете особливо раціонально автоматизувати свої машини та установки конвеєрної техніки. Індивідуальні варіанти пропонують різні функції — від суто моніторингу до комплексного керування вашою системою.

Переваги:

  • Різноманітні можливості застосування на вашому виробництві завдяки концепції розподільної шафи з можливістю модульного розширення.
  • Швидке введення в експлуатацію із суттєво зниженими витратами на проектування завдяки стандартизованим рішенням із розширеним пакетом програмного забезпечення.
  • Ефективна робота системи завдяки можливості використання розумних сервісів у межах прогнозного обслуговування та аналізу Big Data.
  • Технологія PLCnext Technology забезпечує можливість застосування класичних і сучасних мов програмування.

Джерело: http://ua.automation.com, https://www.phoenixcontact.com/online/portal/ua

Вы должны войти, чтобы оставлять комментарии.

© 2019 Журнал "Украина Электро"